راه تجار

فرصت های فروش و صادارات خود را بیشتر کنید

سرویس دفتر نیابتی یک پکیج کامل با حداقل هزینه است که به شما این موقعیت را می دهد که از مزایای داشتن یک دفتر با امکانات کامل در کشور امارات و شهر دبی استفاده کنید.

برای دریافت فرم کلیک کنید

خدمات جلسات نیابتی

خدمات جلسات نیابتی چیست و به چه کاری می آید؟

یکی از مواردی که بازرگان در طی فرایند بازاریابی به آن نیاز دارد سفر به کشور هدف و بازدید از بازار و نمایشگاه و سِت جلسات حضوری با مشتریان است. اما مشکل اینجاست که این فرایند پر هزینه است و نیازمندی های خودش را دارد. فقط زمانی باید اقدام به سفر کرد که واقعا نیاز باشد، در غیر این صورت برای تشکیل یک جلسه این همه کار و هزینه مانند تهیه بلیت هواپیما، ویزا، هتل، خورد و خوراک و …. واقعا منطقی نیست.

حال شاید بپرسید با این شرایط چه باید کرد؟ اینجاست که خدمات جلسه نیابتی میتواند راهگشا باشد.

چطور از این خدمات استفاده کنیم؟

انواع جلسات نیابتی و هزینه های آنها

سوالات متداول

خیر شما میتوانید به صورت مستقل در عقد قرارداد عمل کنید و در صورتی که از تیم راه تجار بخواهید این کار را انجام دهد تیم ما جزئیات درخواست را بررسی کرده و در صورت قبول اجرای آن توسط دفتر امارات، هزینه ها و شرایط آن بصورت جداگانه اعلام میشود. ولی توجه داشته باشید این احتمال هم است که شرکت راه تجار (فیوچر اسکای) اجرای این خدمات را نپذیرد.

به دلیل وجود دفتر اصلی شرکت در امارارت برگزاری جلسات در این کشور هم ارزانتر است و هم سریعتر. ولی اگر شما در کشور دیگری نیز تقاضای جلسه داشته باشید میتوان آن را در حاشیه سفرهای تیم بازرگانی ما به آن کشور انجام داد تا هزینه کمتری برای شما داشته باشد. البته میتوان این خدمات را برای اجرای جلسه در کشور دیگری که در برنامه سفرهای شرکت ما نیست هم قرار داد، که در این صورت هزینه های متفاوت تری خواهد داشت.

در این مورد هم باید بگوییم بله ولی بستگی به برنامه های زمان بندی شرکت راه تجار دارد.

بله شرکت راه تجار (فیوچر اسکای) آمادگی ارائه این خدمات را چه در امارات چه در کشورهای دیگر دارد و میتواند از بازار هدف شما و یا نمایشگاه هدف شما بازدید کرده و جزئیات را برای شما ارسال کند.

چنانچه شما بخواهید جلسه خود را در هتل یا همراه با پذیرایی خاصی برگزار کنید این امکان با صرف هزینه آن وجود دارد.

همچنان در باره این خدمات سوال دارم؟