راه تجار

خدمتی متفاوت از شرکت راه تجار

اجاره یک دفتر در امارات با امکانات کامل و حداقل هزینه

برای دریافت فرم کلیک کنید

سرویس دفتر نیابتی چیست؟

سرویس دفتر نیابتی چیست؟

سرویس دفتر نیابتی یک پکیج کامل با حداقل هزینه است که به شما این موقعیت را می دهد که از مزایای داشتن یک دفتر با امکانات کامل در کشور امارات و شهر دبی استفاده کنید.

امکانات در سرویس دفتر نیابتی

آدرس معتبر​

آدرس محل معتبر برای درج در سایت، کارت ویزیت و کاتالوگ های خود

منشی مسلط به زبان انگلیسی

یک منشی مسلط به زبان انگلیسی جهت جوابگویی به تلفن ها با ذکر نام شرکت شما در شروع معاملات

نگهداری نمونه کالا

امکان نگهداری نمونه کالا (در ابعاد و اندازه کوچک) یا کاتالوگ شرکتتان جهت ارائه به بازدیدکنندگان

پنل مدیریتی دفتر

اطلاع از تمام گزارشات تماس های دریافتی به صورت ساعتی و روزانه در پنل مدیریتی دفتر شما

خط تلفن​ معتبر

یک خط تلفن (غیر ثابت) به صورت اختصاصی برای شرکت شما (با شماره اماراتی)

شماره صندوق پستی

مهیا کردن شماره صندوق پستی اماراتی جهت دریافت مرسولات در هر سایز و ابعاد و اندازه ای

برگزاری جلسات حضوری

امکان برگزاری جلسات حضوری در اتاق کنفرانس مجزا برای جلسه های شما با مشتریان به دفعات

پشتیبان فارسی زبان

سِت یک پشتیبان فارسی زبان در ایران برای هماهنگی نیازهای شما جهت استفاده هر چه بهتر از امکانات

خدمات جانبی قابل ارائه

ما میتوانیم خدمات دیگری نیز به عنوان آپشن به شما ارائه دهیم که هزینه های آن جداگانه محاسبه میشود و شما بعد از فعال کردن دفتر نیابتی استاندارد میتوانید درخواست هر کدام از خدمات زیر را به شرکت ارائه دهید. کارشناسان ما بعد از بررسی مشخصات درخواست شما هزینه و چگونگی اجرا و یا عدم امکان اجرا را به شما اطلاع میدهند.

دفاتر نیابتی

هزینه های پکیج دفتر نیابتی

پرداخت به صورت نقدی در ابتدای هر دوره و مطابق جدول زیر انجام می شود.

سوالات متداول

بعد از تایید خرید شما فقط ۱۰ روز زمان خواهد برد تا حساب شما فعال شود و همه موارد از طریق پیام در داخل حساب کاربری شما پیگیری خواهد شد.

خیر دفتر نیابتی مانند اجاره کردن یک دفتر در خود ایران است ، آیا شما با اجاره کردن دفتر مشتری کسب میکنید؟ قطعا جواب منفی است. شما فقط با انجام فرایند بازاریابی است که میتوانید مشتری کسب کنید، ولی وجود دفتر و استفاده از نام و نشانی آن و اینکه پرسنل شما جوابگوی تلفنهای ورودی شما در دفتر هستند کمک میکند تا مشتریانی که شما در فرایند بازاریابی آنها را یافته اید  به شما اعتماد کنند.

پس در نتیجه دفتر نیابتی هم به همین شکل است و باعث بالا رفتن اعتماد مشتریان به شما میشود نه جذب مشتری و دقیقا مانند دفتر شما در ایران فعالیت میکند.این شما هستید که باید برنامه بازاریابی منسجمی برای جذب مشتری داشته باشید.

در جواب باید بگوییم خیر. توجه کنید  شما در ایران هم که دفتر اجاره میکنید به استناد آن قرارداد اجاره نمیتوانید حساب بانکی باز کنید، بلکه باید مدارک ثبت شرکت خود را به بانک ارائه دهید تا بانک حساب برای شما باز کند. پس در مدل دفتر نیابتی چون شرکتی به صورت رسمی ثبت نشده است جواب منفی است.

خیر، شماره ها به نام شرکت ما میباشد و بر اساس قوانین امارات شما برای داشتن شماره دائم به نام خودتان میبایست کارت اقامت یا لایسنس شرکت ارائه کنید. ولی توجه فرمایید تا مادامی که از این دفتر استفاده میکنید این شماره متعلق به شما خواهد بود.

شماره ای که شما در امارات دارید یک شماره واقعی است که در یک گوشی کار میکند و روی میز منشی قرار دارد. ولی فقط بابت تماس های ورودی دفتر شما میباشد و نمیتوانیم آن شماره را برای تماسهای خروجی شما ( از هر مدل )  قرار دهیم.

اما راهکار چیست؟ شما میتوانید از شماره های مختلف مجازی که میتوانید بصورت دائم یا موقت با قیمت های پایین از شرکت های مختلف در داخل کشور خرید کنید برای تماس خروجی استفاده کنید. فقط با جستجوی عبارت (خرید شماره مجازی دائمی) در اینترنت به شرکت های متعددی خواهید رسید که باید از یک شرکت معتبر این خرید را که رقم کمی هم دارد انجام دهید. ( ما به دلیل آنکه حسابی با این شرکت ها نداریم از معرفی شرکت خاص معذوریم). همچنین میتوانید از حساب شارژ شده اسکایپ هم استفاده کنید و راه های دیگر.

توجه کنید شما وقتی دفتر و منشی خودتان هم در دبی در حال کار است و شما ایران یا هر کشور دیگری تشریف داشته باشید برای تماس با مشتری خود میبایست از شماره دیگری استفاده کنید(مانند موبایل). پس در این حالت هم همانطور که میبینید دفتر نیابتی با دفتر اصلی شما تفاوتی ندارد.

امکان ارائه خدمات  تلفن ثابت هم وجود دارد، ولی فقط برای قراردادهای یک ساله بعلاوه پرداخت هزینه ۴۰۰ دلار برای این سرویس که البته ما حداقل این مورد را در اوایل کار به شما پیشنهاد نمیکنیم.

همانطور که گفته شد دفتر نیابتی فقط یک دفتر فعال است با امکانات ذکر شده، اما برای بستن قرارداد با شرکت های دیگر شما نیاز به داشتن ماهیت حقوقی دارید. این یعنی همان ثبت شرکت، ولی شرکت ما آماده است در صورت تمایل شما موضوع قرارداد را بررسی کند و در صورتی که با سیاست های شرکت ما هماهنگ بود به عنوان خدماتی مجزا با شرکت شما وارد مذاکره شویم و در صورت توافق این خدمات را ارائه کنیم.

همچنان در باره این خدمات سوال دارم؟